«АЛЖИР» музейі директорының орынбасары Самат Ілиясұлы Тергембаев, ҚР Тұңғыш Президенті кітапханасының директоры Бақытжан Берікбайұлы Темірболат және ҚР Президентінің Архиві директорының орынбасары Бейсенбай Қуанышұлы Жұмабеков кіріспе сөз айтты. Содаң соң қонақтар «АЛЖИР» музейінің «Алаш» залында ҚР Тұңғыш Президенті кітапханасының және ҚР Президенті Архивінің «АЛЖИР» мемориалды-мұражай кешеніне сыйға тапсырған құжаттары және кітаптарымен танысты. Іс-шара соңында «АЛЖИР» музейінің «Алаш» және «АЛЖИР» залдары бойынша экскурсия жүргізілді.