12 желтоқсан 2019 жылы

12 желтоқсан 2019 жылы іске асыру шеңберінде бағдарламалық Елбасы Н. Ә. Назарбаевтың " Болашаққа бағдар: рухани "АЛЖИР "мемориалды-мұражай кешені "жаңғыру"» Ақмол ауылының № 5 орта мектебінің оқушыларымен бірге

"Малиновка" іздеу клубының "Зерде" залында Желтоқсан-тәуелсіздік " атты іс-шара Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай Қазақстан.

"Малиновка" іздеу клубының мүшелері желтоқсан айына арналған театрландырылған қойылым Алматы қаласындағы 1986 жылғы көтеріліс туралы өлеңдер оқылды патриоттық әндер орындалды.

Іс-шараға 10 " Г " сынып оқушылары қатысты.» № 69 орта мектебінің оқушысы Нұр-сұлтан және ауданы "Жұлдыз" балабақшасы.. Өзінің құттықтау сөзінде мұражай директоры Тергембаев Самат Ілиясұлы Тәуелсіздік күнінің маңыздылығын атап өтті, көп ұлтты халықтың бірлігін бейнелейтін Іс-шараға қатысушыларға алғыс музейдің қоғамдық өміріне белсенді қатысқаны үшін хаттар.